Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 KWIECIEŃ 2018

Misje Parafialne rozpoczniemy w najbliższą niedzielę. Trwać będą do 28 kwietnia. Poprowadzą je Ojcowie Paulini.  Foldery z programem misji można jeszcze otrzymać w kruchcie kościoła lub w zakrystii.

Matka Boża w kopii cudownego Obrazu, przybędzie do naszego kościoła 27 kwietnia. Modlitwom na rozpoczęcie peregrynacji przewodniczył będzie Ks. Bp. Romuald Kamiński, Ordynariusz naszej diecezji.

Przypominamy, że nasza młodzież przystąpi do sakramentu bierzmowania 10 czerwca o godz. 11.00. Sakramentu udzieli ks. Bp. Marek Solarczyk, Sufragan naszej diecezji.

Dziś nieszpory niedzielne o godz. 16.00. Zapraszamy.

Dzieci klas III przystąpią do pierwszej spowiedzi w sobotę. Początek spowiedzi o godz. 9.30.

Zebranie rodziców dzieci klas IV, które przygotowują się do rocznicy I Komunii św. odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

Wpisując się w dzisiejszy Ogólnopolski Dzień Biblijny, ks. Zbigniew - rezydujący w naszej parafii - wystąpi dziś na żywo w telewizyjnym programie "Między niebem a ziemią". Zapraszamy zatem do programu TVP 1 o godz. 12.00. 

W ostatnim tygodniu pomalowaliśmy kaplicę i dzwonnicę a wczoraj zaczęte zostały prace przy oświetleniu  naszego kościoła. Wkrótce też zostaną zamontowane po renowacji napisy na frontowej ścianie kościoła.

Parafia nasza organizuje wyjazd wakacyjny dla dzieci i młodzieży do 
MURZASICHLA od 1 do 10 lipca. Bliższych informacji udziela Ks. Mateusz.

Dziś niedziela chleba. Wspieramy uboższe rodziny naszej parafii.

W najbliższą środę (18.04) podczas Mszy Świętej wieczornej członkowie świeżo uformowanej młodzieżowej Oazy z naszej parafii w sposób oficjalny i uroczysty przyjmą Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela. Zapraszamy na to wydarzenie szczególnie prężnie działającą dorosłą gałąź oazy w naszej parafii czyli Kościół Domowy. Zachęcamy także do uczestnictwa spotkaniach oazowych młodzież od 7 kl. szkoły podstawowej.

Zapraszam w najbliższą niedzielę na spotkanie kandydatów do bierzmowania ROK II, które tradycyjnie odbędzie się po Mszy Świętej wieczornej.