Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 KWIETNIA 2018

 

1. ROZPOCZYNAMY DZIŚ MISJE PARAFIALNE, KTÓRE PRZYGOTUJĄ NAS DO SPOTKANIA Z MATKĄ BOŻĄ W KOPII CUDOWNEGO OBRAZU JASNOGÓRSKIEGO. MISJE PROWADZĄ OJCOWIE PAULINI.

 

2. OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU WŁĄCZNIE MSZE ŚW. BĘDĄ ODPRAWIANE O GODZ. 9.30, 16.30 /dla dzieci/, 18.00 i 20.00 /dla młodzieży/.  KORZYSTAJMY Z SAKRAMENTU POKUTY PODCZAS WSZYSTKICH MSZY ŚWIĘTYCH. APEL JASNOGÓRSKI CODZIENNIE DO PIĄTKU WŁĄCZNIE  O GODZ. 21.00.

 

3. W PIĄTEK PRZYCHODZI DO NAS SERDECZNA MATKA. GROMADZIMY SIĘ O GODZ. 18.00. OCZEKIWAĆ BĘDZIEMY NA PLACU PRZED KOŚCIOŁEM. SAMOCHÓD KAPLICA PRZYBĘDZIE DO NAS Z PARAFII CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO KAPŁANA W WARSZAWIE-KOBIAŁCE. UROCZYSTA MSZA ŚW. POD PRZEWODNICTWEM KS. BISKUPA ORDYNARIUSZA POWINNA ROZPOCZĄĆ SIĘ O GODZ. 19.00. DOKŁADNY PROGRAM NAWIEDZENIA PODANY JEST NA FOLDERACH, KTÓRE SĄ JESZCZE DOSTĘPNE W KRUCHCIE KOŚCIOŁA. BĘDZIEMY MOGLI TRWAĆ PRZY BOŻEJ MATCE CAŁĄ DOBĘ. W NOCY /OD GODZ. 1.00 DO 7.00/ PRZEWODNICZYĆ NAM BĘDĄ RODZICE DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH, SIOSTRY OBLICZANKI, KOŚCIÓŁ DOMOWY, ŻYWY RÓŻANIEC I GRYPY MODLITEWNE.

 

4. POSTARAJMY SIĘ PRZYOZDOBIĆ NASZE DOMY EMBLEMATAMI RELIGIJNYMI i FLAGAMI MARYJNYMI, PAPIESKIMI BĄDŹ NARODOWYMI. MATERIAŁY TAKIE DOSTĘPNE SĄ PRZY WEJŚCIU NA PLAC  KOŚCIELNY. WAŻNE JEST ZARÓWNO DUCHOWE JAK I ZEWNĘTRZNE PRZYGOTOWANIE DO SPOTKANIA Z SERDECZNĄ MATKĄ.

 

5. MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA NA ZAKOŃCZENIE NAWIEDZENIA W SOBOTĘ O GODZ. 17.00. PO MSZY POŻEGNANIE OBRAZU I PRZEWIEZIENIE DO PARAFII MATKI BOSKIEJ ZWYCIĘSKIEJ. SAMOCHÓD KAPLICĘ POPRZEDZAĆ BĘDĄ MOTOCYKLIŚCI.