Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18LUTEGO 2018

 

1.    Gorzkie Żale odprawiane będą w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00. a  Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30 dla dzieci i 17.30 dla młodzieży i dorosłych.

2.     Dziś w  I Niedzielę Wielkiego Postu, o godz. 13.00
w Konkatedrze Matki Bożej Zwycięskiej (ul. Grochowska 365),
zostanie odprawiona w obecności Kapituły Konkatedralnej
uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Bp Romualda Kamińskiego.
Będzie to inauguracja posługi Księdza Biskupa w kościele Konkatedralnym Diecezji Warszawsko Praskiej. Wszyscy diecezjanie i goście zaproszeni są do wzięcia udziału w tym modlitewnym i liturgicznym wydarzeniu.

3.      Dziś w naszej parafii niedziela chleba. Wspieramy uboższe rodziny.

4.     Rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszych szkół odbędą się od 5 do 7 marca. Poprowadzi je ks. Piotr Mazurek z diecezji siedleckiej.

5.     W związku z misjami, które odbędą się po świętach wielkanocnych nie będzie w tym roku rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych.

6.    Wczoraj zakończyliśmy regularną kolędę. Wszystkim parafianom przyjmującym księży w swoich domach i mieszkaniach, serdecznie dziękujemy. Jesteśmy wdzięczni Księżom gościom za pomoc. Podczas kolędy zostawialiśmy w rodzinach program misji, oraz peregrynacji Obrazu Jasnogórskiego w naszej parafii. Osoby, które takich folderów nie otrzymały, mogą się zgłosić do zakrystii i otrzymać je.

7.    Rodziny, które z różnych powodów nie miały kolędy, mogą dziś uzgodnić termin wizyty kapłana z Księdzem Mateuszem lub z Księdzem Proboszczem.

8.