Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 LUTEGO 2018

1.    Gorzkie Żale dziś o godz. 16.00.  Zapraszamy.

2.    Droga Krzyżowa w piątki o godz. 16.30 i 17.30.

3.    W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00.

4.    W piątek kolejny w naszej parafii wieczór uwielbienia. Zachęcamy wszystkich do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

5.    W najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się zbiórka wszystkich ministrantów. Obecność obowiązkowa. Zapraszamy na to spotkanie także kandydatów.

6.    Rekolekcje wielkopostne dla uczniów naszych szkół odbędą się od 5 do 7 marca. Poprowadzi je ks. Piotr Mazurek z diecezji siedleckiej.

7.     W związku z misjami, które odbędą się po świętach wielkanocnych nie będzie w tym roku rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych.

8.    Zachęcamy do przekazania 1% podatku z rozliczanych PIT ów na Caritas działający na terenie naszej parafii. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, przy rozliczaniu deklaracji podatkowych,  będzie pomagał pan Tomasz. Szczegółowe informacje i daty spotkań z panem Tomaszem znajdują się na tablicy informacyjnej Caritasu w kruchcie kościoła.

9.    Jałmużna, to jeden z trzech filarów, obok modlitwy i postu, dobrze przeżytego Wielkiego Postu. W podzieleniu się z biedniejszymi pomogą pomóc nam skarbonki wielkopostne, które są do pobrania w kruchcie kościoła.

10. Planowana jest pielgrzymka z naszej parafii do Czerwińska na Misterium Męki Pańskiej. Szczegóły w gablocie przy wejściu do kościoła.

11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla bierzmowanych /Rok I /.