Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

VI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

17 LUTEGO 2019

1. Dziś o godz. 16.00 Nieszpory niedzielne. Zapraszamy.

 

2. Dziś z inicjatywy Parafialnego Zespołu Caritas, kolejna Niedziela chleba. Wspieramy uboższe rodziny z naszej parafii.

 

3. Dzisiaj o godz. 13.00 odprawiona będzie specjalna Msza św. dla dzieci klas III przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i pierwszej Komunii świętej oraz ich rodziców.

 

4. Kolejny Wieczór Biblijny u św. Łucji będzie miał miejsce w najbliższą środę, 20 lutego 2019, po mszy świętej wieczornej (ok g. 18.45) w sali na plebanii. Ks. Zbigniew będzie kontynuował lekturę i wyjaśnianie księgi Dziejów Apostolskich. Tym razem powie o mowie św. Piotra po Zesłaniu Ducha Świętego oraz o uzdrowieniu chromego w świątyni. 

 

5. 5 marca 2019 roku, gościć będziemy w naszym kościele katolicką misjonarkę Marię Vadia, która od 1987 roku działa w Katolickiej Odnowie Charyzmatycznej na Florydzie.

W programie spotkania o 17.30 Modlitewne przygotowanie do Eucharystii, o godz. 18.00 Msza św., o godz. 19.00 Uwielbienie, Nauczanie, Posługa. Osoby zainteresowane mogą dziś lub w przyszłą niedzielę, pobrać bezpłatne zaproszenia. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na plakatach w kruchcie kościoła. Organizatorzy zwracają sięteż z prośbą o finansowe wsparcie tego dzieła. Dlatego dziś i za tydzień po Mszach św. będą zbierane do puszki ofiary na ten cel.

 

6. Siostry Klaretynki, które mieszkają na ul. Roty, organizują od 1 do 3 marca misyjny dzień skupienia dla młodzieży, w przedziale wiekowym od 15 do 25 roku życia. Zapisy do 25 lutego u Siostry Moniki. Szczegóły podane są na plakacie.