Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

15 WRZEŚNIA 2019

 

1. Dziś o godz. 16.00 Nieszpory niedzielne. Zapraszamy do udziału.

 

2. Dziś w naszej parafii Niedziela Chleba. Wspieramy uboższe rodziny.

 

3. W dniach 20 i 21 września przy sklepie Biedronka na ul. Strażackiej wolontariusze Zespołu Caritas działającego przy naszej parafii będą zbierać żywność w ramach akcji Kromka Chleba dla Sąsiada. Jeśli ktoś z państwa zna osobę starszą, samotną, której pomoc żywnościowa jest potrzebna, prosimy o zgłoszenie w zakrystii, aby nasi wolontariusze mogli do niej dotrzeć. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby pomoc w zbiórce. W zakrystii można zostawić kontakt do siebie, a wolontariusze odezwą się, aby przekazać wszelkie szczegóły.

 

4. W niedzielę 29 września 2019 r. o godz. 18.00 w sali pod prezbiterium odbędzie się spotkanie dla małżeństw, które chciałyby formować się w Domowym Kościele – gałęzi rodzinnej Ruchu Światło – Życie, popularnie zwanego „Oazą”. Zapraszamy wszystkie małżeństwa sakramentalne, które chciałyby pogłębić relację z Bogiem i ze współmałżonkiem. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi. Osoby zainteresowane mogą uzyskać bliższe informacje pod numerami telefonów umieszczonymi na plakacie w kruchcie Kościoła.

 

5. Zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00.

 

6. W tym tygodniu 18 września w święto św. Stanisława Kostki o godz. 18.00 w naszej katedrze warszawsko- praskiej, rozpocznie się pierwszy w historii naszej diecezji Synod Młodych. Prace Synodu potrwają cały rok. Biskupi naszej diecezji zapraszają młodzież i wszystkich, którzy pragną dobra młodzieży.