Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

16 WRZEŚNIA 2018

 

1. Dziśna każdej Mszy Świętej swoim świadectwem osobistych spotkań z Ojcem Świętym Janem Pawłem II podczas Rekolekcji Oazowych przeżywanych w Rzymie w 1979 roku, dzieli się pani Joanna Jurkiewicz. Prezentuje także swoją książkę-świadectwo: "Zwiastunowi z Gór" napisaną na bazie osobistych notatek oraz nagrań i zdjęć ze spotkań ze Świętym Janem Pawłem II, który zaprosił polską młodzież na Oazę do Wiecznego Miasta i sam, w miarę możliwości, aktywnie uczestniczył w spotkaniach.

 

1”. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.00. Zapraszamy.

 

2. Dzisiejsza Niedziela Chleba otwiera tydzień ogólnopolskiej akcji zbierania żywności "Kromka chleba dla sąsiada". Wolontariusze naszego Caritas w piątek od godz. 15 i całą sobotę będą zbierać dary w sklepie Biedronka przy ul. Strażackiej. Zebrane produkty przekazane zostaną samotnym osobom mieszkającym na terenie naszej parafii. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby pomóc w przeprowadzanej zbiórce, każda para rąk do pracy jest potrzebna.

 

3. We wtorek 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski a szczególnie polskiej młodzieży i dzieci . Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 16.30.

 

 

4. W najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz.11.00 odbędzie się zebranie rodziców dzieci klas III, które przygotowują się do pierwszej Komunii św. Obecność obowiązkowa.