Ogłoszenia Parafialne

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

OFIAROWANIE PAŃSKIE

 

2 LUTEGO 2020

 

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 16.00 Nabożeństwo Eucharystyczne a po Mszy św. wieczornej Uwielbienie prowadzone przez pana Grzegorza Miecznikowskiego, który podzieli się z nami świadectwem swojego życia „ Od ateisty do ewangelisty”. Na to wydarzenie zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania oraz wszystkich zainteresowanych.

 

2. Dziś podczas wszystkich Mszy św. poświęcamy gromnice. Przez ofiary składane na tacę wspieramy zakony klauzurowe.

 

3. W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy regularną kolędę. Dziękujemy wszystkim parafianom za wspólną modlitwę , podzielenie się świadectwem swego życia, za ofiary kolędowe i za życzliwe przyjęcie także naszych misjonarzy z Ukrainy. Dzięki nim zmieściliśmy się z kolędą w okresie Bożonarodzeniowym, który z woli naszych pasterzy przedłużony jest do 2 lutego, do Święta Matki Boskiej Gromnicznej. Rodziny, które z różnych powodów nie miały kolędy, mogą uzgodnić termin z Księdzem w zakrystii.

 

4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00 a Msza św. dla dzieci o godz. 16.30.

 

5. W tym tygodniu zostały zakończone prace przy poręczach, zainstalowanych na schodach prowadzących do kościoła. Wcześniej zakończyliśmy również prace remontowe i malarskie w domu parafialnym. Pomalowane zostały wszystkie korytarze oraz pomieszczenia. Czekamy aktualnie na remont zakrystii. Za wszelkie ofiary w różnej formie składamy serdeczne Bóg zapłać.