Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

VI NIEDZIELA WIELKANOCY

 

17 MAJA 2020

 

1. W związku z pandemią w dalszym ciągu obowiązują nas limity wiernych biorących udział w Liturgii Kościoła. W naszej świątyni od dziś może przebywać w jednym czasie 60 osób. Pozostali objęci są nadal dyspensą ks. Bp. Ordynariusza. Spełniamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św. transmitowanej na żywo w mediach. Transmisja z naszego kościoła w niedzielę o godz. 11.00.

 

2. Już od prawie dwóch miesięcy trwa w naszym kościele całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Osoby, które chcą i mogą adorować przynajmniej raz w tygodniu przez pół godziny mogą zapisywać się w zakrystii podając adres email lub numeru telefonu. Dane kontaktowe zostaną przekazane osobie odpowiedzialnej za Adorację, która będzie informować o dalszych szczegółach.

 

3. Nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiane są w dni powszednie po Mszy św. wieczornej a w niedziele i święta o godz. 16.00.

 

4. Dziękujemy za kolejne ofiary składane zarówno w kościele jak i na konto parafialne, dzięki którym parafia może normalnie funkcjonować.

 

5. W najbliższy piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.

 

6. Diecezjalne uroczystości w setną rocznicę urodzin św. Jana Pawła II odbędą się jutro tj.18 maja w Radzyminie. Biskup Warszawsko-Praski Romuald Kamiński odprawi Mszę Świętą w Sanktuarium ku czci polskiego papieża, które powstaje na polach Bitwy Warszawskiej. Eucharystia rozpocznie się o godzinie 18.00 i będzie transmitowana przez kanał SalveNET oraz Radio Warszawa.