Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

7 PAŹDZIERNIKA 2018

 

1. Nabożeństwa Różańcowe w niedziele o godz. 16.00 a w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Specjalne Nabożeństwa dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.30. Zapraszamy.

 

2. W najbliższy piątek 12 października o godz. 18.00 w auli Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II przy ul. Gawędziarzy 8, odbędzie się koncert ukazujący zamysły 19-letniego Karola Wojtyły w Jego własnych młodzieńczych utworach poetyckich. Dyrekcja Biblioteki serdecznie zaprasza.

 

3. Prosimy uczniów klas III Gimnazjum oraz uczniów klas VIII Szkoły Podstawowej, uczęszczających na lekcje religii, o zapisywanie się u Ks. Mateusza na kurs przygotowawczy do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Pierwsze spotkanie dla I ROKU – 14 X, a dla II ROKU – 21 X po Mszy św. wieczornej.

 

4. Wraz z nowym rokiem akademickim wznawiamy Wieczory Biblijne u św. Łucji. Zapraszamy już w najbliższą środę, 10 października 2018, po nabożeństwie różańcowym (ok g. 19.00) do sali na plebanii. Ks. Zbigniew rozpocznie komentowanie księgi Dziejów Apostolskich.

 

5. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy do Apelu Jasnogórskiego.